Thursday, December 24, 2015

Mesečni repertoar za januar Atelje 212

Atelje 212
Atelje 212
POZORIŠTE ATELJE 212, Svetogorska 21, Beograd

MESEČNI REPERTOAR ZA JANUAR 2016 

Blagajna 324-73-42; 322-66-26


SCENA MIRA TRAILOVIĆ 

11.01. u 20,00 pon AVGUST U OKRUGU OSEJDŽ - T. Lets – pedeseto izvodjenje

12.01. u 20,00 uto KAFA I CIGARETE- POZDRAV IZ BEOGRADA – M.Knežević
posvećeno filmu Džima Džarmuša Coffee and Cigarettes

14.01. u 20,00 čet LJUBAVNO PISMO – Z.Bačić; Z.Fazlagić

15.01. u 20,00 pet OŽALOŠĆENA PORODICA – B.Nušić 

16.01. u 20,00 sub MAKBET – E.Jonesko

17.01. u 20,00 ned AVGUST U OKRUGU OSEJDŽ - T. Lets

18.01. u 20,00 pon REVIZOR – N.V.Gogolj

19.01. u 20,00 uto KAZIMIR I KAROLINA – E. fon Horvat

21.01. u 20,00 čet EGZIBICIONISTA – O.J.Traven

22.01. u 20,00 pet KAFA I CIGARETE- POZDRAV IZ BEOGRADA – M.Knežević
posvećeno filmu Džima Džarmuša Coffee and Cigarettes

23.01. u 20,00 sub LJUBAVNO PISMO – Z.Bačić; Z.Fazlagić’

24.01. u 20,00 ned MAKBET – E.Jonesko

25.01. u 20,00 pon 0DŽEPOVI PUNI KAMENJA – M.Džons

26.01. u 20,00 uto AVGUST U OKRUGU OSEJDŽ - T. Lets

28.01. u 20,00 čet KAZIMIR I KAROLINA – E. fon Horvat

29.01. u 20,00 pet MAKBET – E.Jonesko

30.01. u 20,00 sub KAFA I CIGARETE- POZDRAV IZ BEOGRADA – M.Knežević
posvećeno filmu Džima Džarmuša Coffee and Cigarettes

31.01. u 20,00 ned TANGO – S. Mrožek

SCENA PETAR KRALJ

11.01. u 20,30 pon LICE – A.Galin

12.01. u 20,30 uto STRUJOSEK– A.Radivojević

14.01. u 20,30 čet ČEKAONICA – B.Liješević; B.Dimitrijević

15.01. u 20,30 pet POMORANDŽINA KORA – M.Pelević

16.01. u 20,30 sub DAR-MAR - N. Labjut

17.01. u 20,30 ned SLAVNA FLORENS – P.Kvilter

18.01. u 20,30 pon DOK NAS SMRT NE RAZDVOJI – M.Furlan - gostuje Radionica integracije

19.01. u 20,30 uto VOLVO KAMIONI – E. Lu 

22.01. u 20,30 pet STRUJOSEK– A.Radivojević

23.01. u 20,30 sub LICE – A.Galin

24.01. u 20,30 ned POMORANDŽINA KORA – M.Pelević

25.01. u 20,30 pon MIZERI – S.King

26.01. u 20,30 uto LICE – A.Galin

27.01. u 20,30 sre ČEKAKJUĆI GODOA – S.Beket

29.01. u 20,30 pet TERAPIJA – J.Cvetanović 

30.01. u 20,30 sub DAR-MAR - N. Labjut

31.01. u 20,30 ned STRUJOSEK– A.Radivojević

www.atelje212.rs

0 komentara:

Post a Comment

E-mail newsletter

Budite među prvima koji će saznati najnovije informacije
Unesite vaš Email:

* Pogledajte kako izgleda primer maila